| hehexdd a întrebat:

Am o problema la degetul mijlociu s-a umflat un pic si s-a inrosit dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristian_4833 a răspuns:

Iti propun sa te adresezi la medic deoarece eu nu demult tot asa am patit si mi so inceput a umfla si inrosi iar cind m-am adresat la doctor el mi-a facut renghen si sa aflat ca mi le-am rupt. asaca iti propun sa te adresezi.

4 răspunsuri:
| radovanovic a răspuns:

Pentru ca l-ai supt prea mult

| hehexdd explică (pentru radovanovic):

Si mi se va dezumfla?

| soupflood123 a răspuns:

Personal am păţit-o cu încheietura degetului mic; mi-a fost suprasolicitată, s-a umflat şi a rămas aşa până azi. A durut la început dar acum nu mai doare deloc, se vede totuşi că este umflat.

| hehexdd explică:

Si o sa mi se desumfle?