| qUEEn_2288 a întrebat:

Am o problema.nu pot dormi noaptea.adica.adorm foarte tarziu in jurul orei 2-3, ma trezesc in fiecare dimineata la 7 si ma simt obosita toata dimineata...(nu dorm ziua pentru a putea adormi noapte devreme dar degeaba). Am incercat sa fac o baie fierbinte in fiecare seara, sa beau ceai fierbinte... dar in zadar.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Kidd_6010 a răspuns:

Uneori din cauza oboselii nu poti adormi

| roxi_7269 a răspuns:

Si eu patesc la fel, incearca in timpul zile ca sa faci mai mult efort ...asa patesc si eu'hee heenumai ca ma scol la 8-9