| Borhidan_Karina_1999 a întrebat:

De o săptămana m-a trezesc in fiecare noapte in jurul orei 4. La orice ora m-aș culca tot atunci m-a trezesc, nu mi-e sete nu mi-e foame. După nu mai pot adormi. Părinți m-a cred nebuna deja, si mi se pare normal pentru ca ...hai sa fim serioși sa te trezești pe la 4 dimineața sa te duci la baie si să-ți vezi copilul uitându-se la tv. Pana pe la ora 6 nu pot adormi, habar nu am de ce si nici nu mă simt in siguranța pana ce nu răsare soarele NOROC ca e vara ca altfel...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Chiar sunt curios oare de ce tocmai la ora 4.Sa intamplat ceva mai deosebit in jurul orei 4? Simti ceva mai diferit cand este ora 4? Incearca sa dormi cu mama ta

1 răspuns: