| Rusupaul1991 a întrebat:

Am observat că de o luna incoace pielea de la gat și-a pierdut elasticitatea, am 29 de ani, împlinesc 30 in octombrie! Acu doua luni pielea de gat era perfect întinsă. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Masaj cu o crema buna in fiecare zi de jos in sus.
Mentine si o greutate constanta.

| vasile2222 a răspuns:

Incearca cu ulei masline/struguri etc -- cauta pe net care ar fi mai bun. Cel de struguri are multa vitamina E care e f. buna pentru piele.
Si uleiul de cocos e foarte bun.