| edu4 a întrebat:

Am par pe organul genital ce sa fac ca sa nu ma mai scarpin? pls ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Il epilezi

| edu4 explică (pentru Felys):

Am incercat (de3ori) dar a crescut la loc

| edu4 explică (pentru Felys):

Am incercat (de 3 ori) dar creste la loc si se intampla la fel

| Felys a răspuns (pentru edu4):

Pai normal ca va creste iar,epilatul se face in fiecare saptamana, sau chiar mai des, ce bine ar fi sa il tai odata si taiat sa ramana dar nu merge asa, parul creste toata viata, numai unii barbati chelesc pe cap dar crede-ma ca doar acolo in rest au peste tot