| LLO a întrebat:

Am parul foarte cret si as vrea sa mi-l intind dar. imi trebuie o anumita solutie ca sa nu mi` se arda. ceva recomandari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

O crema protectoare pentru par, dupa ce te speli aplici pe par putina crema.
Poti sa gasesti si in supermarketuri si la Avon.
Bafta!

| teaaa a răspuns:

Am citit ca produsele din gama tony&guy sunt bune pentru protectie termica, se gasesc si la noi, in farmacii(sensiblu), dar cred ca orice solutie ai folosi, cat de putin, dar tot il arde

| Iri25 a răspuns:

Pai daca ai parul cret iti trebuie o placa buna, adica sa fie groasa ca aceea intinde foarte bine.
Iti recomand Philips pentru ca si eu am si nu am probleme.