| TOROSKAI15 a întrebat:

Am parul pana la umăr și pe o parte e lung și pe alta e scurt nu e egal ce ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil frizerul/frizerita tau/ta este o persoana care ia indemnizatie pe caz de handicap, daca poate face astfel de greseli, dar mai sunt cazuri sa stii happy

ps: handicap aici in sensul persoana cu dizabilitati

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, asa te-a tuns frizerul sau ti-l dai tu intr-o parte.

| dullcat a răspuns:

Ce sa fie? Ai cerut o tunsoare asimetrica, persoana care te-a tuns nu era priceputa sau pur si simplu ai trecut de adolescenta si parul creste mult mai incet, inegal, lucru care se intampla la majoritatea adultilor.De exemplu, in crestetul capului creste cel mai repede, la tample si in jurul fruntii creste mai incet.Mergi la un alt salon si vei rezolva.

| Lidia09 a răspuns:

Nu l-a tăiat frizerul și tu nu ai observat de la început, poți să rogi pe cineva să mai taie din bucata mai lungă sau du-te la frizer să-ți mai scurteze partea lungă o să fie la fel și o să crească în același timp tot părulhappy

| paty09 a răspuns:

Taie partea mai lunga sa fie cat cea scurta

| edcordreal a răspuns:

O frizura proasta zic eu