| VladuCristianCo a întrebat:

Am pielea uscata, transpir foarte puțin în general doar la subraț. Când fac efort minim și când merg mai mult de 500m sau când este cald de la 25 grade incepe să mă mănânce pielea și mă înroșesc la încheieturi, gat, spate și burta (pe zonele roșii apar mici umflături puțin mai mici că cele de țânțar ). Dermatologul și alergologul mi-au spus că am gastrita... Nu cred că are importanta... Medicamentele prescrise nu au avut efect și deja am 5-6 luni de calvar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Sa-ti spun un tratament, nu stiu. Dar cauta pe net ca sunt multi in postura ta. Stiu pe cineva la fel ca tine si nu a gasit inca, nici un tratament