| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu picaturile in nas, sunt dependenta de ele, de acum 4 ani, am facut doat o intrerupere de o luna anul trecut, si nu s-a primit, nu ma pot desparti de ele. Am fost si la medic desigur. Va rog frumos, daca stiti metode de despartire, spuneti-mi! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cam lung tratamentul - 4 ani - schimba medicul

| daηă a răspuns:

Si eu am aceeasi probleme.Nu pot sa adorm cu nasul infundat asa ca imi bag picaturi.Chiar si vara fac asta.Si tot asa de vreo 2 ani.E frustrant straight face.

| aurasauras a răspuns:

Ramai fara miros, ia aspirina 1 pe zi si iti trece

| Skiipper a răspuns:

Si prietena mea a avut problema asta,este o problema destul de greu de scapat de ea, incepi prin : arunci picaturile fiindca nu trebuie sa le mai folosesti, ca sa nu mai ai probleme cu nasul seara si in timpul zilei, inainte de culcare fa niste inhalari cu aburi in fiecare zii timp de o saptamana...o sa iti faca foarte bine, s-ar putea sa ai deja peretii nasului deteriorati asa ca mergi la alt. succes!winking

| Bahh a răspuns:

E foarte, foarte greu, nici nu pot spune prin cuvinte. Procedura cu aburii este foarte rau pentru mine.