| roby223 a întrebat:

Am si eu o problema la testicule. Ccateodata nu sunt acolo unde trebuie sa fie adica in scrot, imi intra inauntru iar atunci cand pun mama se simte ca si cum nu le-aș avea deloc. Oare sunt bolnav sau e ceva normal ( am 23 de ani )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

De obicei testiculele ''se ascund'' in momentul cand ejaculezi in cavitatea abdominala happy daca spui despre acel moment nu nici nimic de ingrijorat e un lucru normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) mama...

O fuga la urolog, cred ca esti tu paranoic, dar nu strica.

| N0H4CK a răspuns:

Am auzit mai multe lucruri despre chestia asta, dar nu vreau sa te sperii. Cel mai bine fugi la un control straight face

| Shooterman a răspuns:

De obicei intra cand esti excitat sau daca stai in frig sau in apa rece. daca iti intra cand stai pur si simplu...trebuie sa consulti un urolog.nu e nici o rusine.

| LiveWhileWereYoung a răspuns:

Consider ca ar trebui sa mergi la un consult specializat si sa discuți cu medicul aceasta problema