| Anonime23e4 a întrebat:

Problema la testicule.

Salut, am o problema la testicule, sau cel putin asa cred. Cateodata, nu intotdeauna, testiculele parca sunt mai sus de scrot, si acolo ramane loc liber pana mi le pozitionez sa fie jos de tot. Arata ciudat, e normal? Sau e o problema doar la mine? Nu ma doare sau ceva, nu ma deranjeaza, am vazut la dus.

Vreau sa precizez ca eu imi vad testiculele, doar ca odata amandoua, odata doar ala drept sunt parca mai sus, si jos ramane scrotul. Asa e la toti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, asa e la toți.

| Anonime23e4 explică (pentru Frank51):

Am intrebat mai multi prieteni si ai dreptate, cred ca este si de la faptul ca lucrez pe scaun, si se aseaza ciudat.