| anonim_4396 a întrebat:

Am sinii mici si din aceasta cauza multi ma iau peste picior! spuneti-mi cum as putea sa-i fac sa creasca repede dar fara a cheltui bani! funda, descriere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa faci ceva gratis dar greu.Trebuie sa te prinzi cu mainile de o bara si te ridici(sau cum se spune pe la noi ''tragi la bara'').
P.S.:Si varamea are sani mari ca trage la bara.

11 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Trage-te de ele! smug

| CristinaCristi a răspuns:

laughing lasa'i asa o sa creasca.eu ii am mari.oh go on dar e frumos.aspect placut... daca vrei ia netlogul meu: secret love[crisstyana_criss] --smugnumele. si vezi.hai pa.te'am pupat

| kiba a răspuns:

Recomadabil este sa nu faci nici un tratament pentru ca esti tanara si o sa iti cauzeze mai tarziu. decizia luata de ex : poti avea cancer de san si multe altele nu mai poti alapta; recomandat este sa nu pui la inima aceste injuri aduse la adresa ta

| Pheno a răspuns:

Cumpara un sutien mare. puneti'l.baga niste carne de porn bine indesata acolo (ca atunci cand atinge cineva prin haine sa para reali). pune'ti o bluza.DONE!

| notsurewhoiam a răspuns:

Stai linistita...cati ani ai? pari destul de mica in poza...si eu am problema astasad, trebuie sa ai rabdare fiecare parte a corpului se dezvolta in timp si de obicei sanii cam pe la 15-16 ani se dezvolta normal desi sunt destulefete care sunt foarte dezvoltate de la varste foarte fragede, nu poti sa faci nimic decat sa astepti funda?

| GigglesToDay a răspuns:

De exemplu iei sanul si il masezi adica il iei in mana si cu degetele il intinzi apesii pe el si il intinzi in jostongue
succes
e bun pe bune
funda:*

| Widiach a răspuns:

Da-le de mancare! laughing)

| Anastasia39 a răspuns:

Eu la scoala invat destul de bine! si pentru cei care nu stiu...eu am 14 ani!

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Da tu cati ani ai, iubita? Dupa cum vad in poza ar cam trebui sa iti vezi tu de scoala si nu de sani. Sanii o sa-ti mai creasca da mintea nu mai creste daca nu vrei sa inveti

Esti asa inconstienta, copila. Baietii mai mult o sa te aprecieze daca ai ceva in cap nu daca ai ceva in sutien. 8-)

| Criss_8880 a răspuns:

Mananca multi pufuleti! laughing

| renate_9312 a răspuns:

Pot spune ca sunt si eu in aceeasi situatie,dar m-am obisnuit cu chestia asta,si sa stii ca nu ai nevoie de sani mari ca sa atragi atentia,un baiat te poate place asa cum esti fara o marime mare a bustului,si stai linista,poate fi o dereglare hormonala, ceea ce inseamna ca peste 1, 2 ani sanii tai vor creste. sper ca ti-am fost de folos.kiss