| prettylady a întrebat:

am sinii cam mici, ce as putea face sa creasca mai mari? ( fara operatie ) dau funda

Răspuns Câştigător
| thegreenscarf a răspuns:

Depinde cati ani ai... daca esti adolescenta atunci mai asteapta, o sa creasca daca ai trecut de varsta adolescentei tot ce poti sa faci este sa ii intaresti, odata ce muschiulii sanului este intarit sanii sunt mai fermi si un pic mai mari.
Ai putea sa mergi la sala(la mine a functionat) orice exercitiu care implica modelarea bratelor si abdomenului te ajuta si la sani... apoi fructele care trebuie sa le mannci zilnic...eu mancam o salata de fructe dimineata si una seara. ahhh da si cand iti faci dus sau baie sa nu dai cu apa fierbinte pe sani, ii inmoaie, mai bine un pic mai rece. pupici

4 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Mergi in 4 labe, plus multe exercitii la sala.Multa bafta! dar ce te faci cu baietii carora le plac sanii micuti sau medii?

| beki13 a răspuns:

Lasa-i asa, be yourself!

| Rhee a răspuns:

Sa-ti pui sosete in sutien! Nu vreau sa fiu/par rautacioasa, insa nu inteleg de ce toate fetele/femeile vor sa aiba sanii mari. Sunteti frumoase asa cum sunteti!

| Cu_Sklipici_Papushika_1998 a răspuns:

Umflati-le cu pompalaughing)