| Pitic a întrebat:

Am slabit foarte mult si mi s, a cam lasat pielea si se vede cam urat cand stau jos se vad foarte urat picioarele.
as vrea sa ma ingras nu foarte mult dar 3 kg de voie sunt cam prea slaba nu am fost niciodata asa si nici nu imi place problema e ca nu ma pot ingrasa si nu pot manca la ore fixe fara sa sar vre, o masa. m, am hotarat sa merg la sala sa ma tonific nu sa slabesc, ma puteti ajuta cu cateva exercitii si sfaturi, as vrea sa ma ingras nu sa merg la sala, am slabit destul chiar nu stiu ce sa fac inainte aveam 54 de kk si acum am 50 nici fund nici sani nu mai am si mi, au ramas si niste vergeturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Urssuletz a răspuns:

Ti se pare de la 54 la 50 zic eu ca nu-i mare difernta ( acu depinde si de ce varsta ai ) daca vrei sa te ingrai poti manca multe grasimi sportul e bun pentru ati reveni pielea sa fie mai elastica... Sper ca te.am ajutat fundita :d