| ColorfulRainbow a întrebat:

Ajutati-ma sunt foarte dezamagita.
Am reusit sa slabesc prin mancare mai putina si sport, dar spre dezamagirea mea am slabit aiurea.
Sus sunt slaba si mi-ai ramas sani mici crying dar picioarele sunt tot groase. Mi-e frica sa alerg caci nu vreau sa raman sus schelet straight face... ce exercitii as putea face?
Va rog sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| leacuri a răspuns:

Regleaza-ti metabolismul si treci pe mancare ne-trecuta prin foc...fructe si legume proaspete...