| Dimu a întrebat:

Am stari de greata si ma doare piciorul drept dar nu mi se umdla partea dreapta si nici testicolul pot avea hernie inghinala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai simptome de hernie inghinala. Nici de apendicita, dupa parerea mea, dar ar fi bine sa te vada un chirurg.

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu ca cred ca mai degraga ai apendicita(nu ai precizat daca mai ai apendicul sau nu). In orice caz iti recomand sa mergi la un medic, la spital deoarece problemele se pot agrava de la o ora la alta.Si problema herniei ar fi viabila deoarece nu la toata lumea se manifesta la fel.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Am uitat sa-ti urez Multa sanatate!