| Comyasu a întrebat:

Ma cam doare testicolul drept si in partea drepta jos. Ce e, ajutati-ma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Nu ai nimic stai linistit! da-i pace nu-l mai irita ca sunt foarte sensibile ori daca il tot pipai o sa-l iriti si chiar vei avea pana la urma complicatii! pe toti ne doare acolo daca ne pipaim asa ca lasa-l in pace.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la urologie, să nu fie varicocel.
Pa, pa.