| AlexandruCalin97 a întrebat:

Am un catelus de 7 luni,este vaccinat, de cateva zile nu este vioi, el de obicei alerga mereu si era plin de viata, ieri i-a iesit din"puta" o substanta galbena iar azi o substanta rosie. Ce poate sa aiba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

De ce nu te duci cu el la veterinar?
Poate are ceva mai grav si e pacat sa il lasi sa se chinuie.
Nu-l mai neglija, poate sa moara.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună!
Cred că este o infecție urinară! Nu te alarma.
Am și eu un cățel și știu cum te simți când crezi că e ceva în neregulă cu puiuțul tău.
Numai bine!
O seară placută vă doresc