| mmadonna a întrebat:

Am un cucui am cazut cu sania eram mic si mi-a ramas asa, acum am 16 ani si am cucuiul tot pe frunte, credeti ca daca ma voi duce la doctor voi scapa de el? voi ati auzit intamplari din astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Si yoo am unul tot pe frunte! Si eu as vrea sa scap de el da' nu cred ca se poate!crying Da' u in ce zona a fruntii il ai?

| Parker a răspuns:

Eu am unul, tot la fel, de mult timp.Am cazut de pe la 2 metri.
Astea sunt semne pe viata. Se spune ca oamenii "insemnati" sunt norocosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt