| EmaEmax a întrebat:

Inca o problema cu care ma confrunt...acum 2 zile m-am lovit rau de tot la frunte si mi-a aparut un fel de cucui destul de mare si azi de dimineata cand m-am trezit am observat ca nu mai aveam cucuiul pe frunte ci in zona nasului (nu radeti, vorbesc foarte serios laughing ).Ce naiba se intampla?

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Cucui la nas nu am mai auzit dar probabil e ceva sub piele ce s-a extins. de exemplu daca primesti un pumn in unul dintre pometi, ti se invineteste si ochiul. asa ca poate asa s-a intamplat si in cazul tau. ai dat destul de tare incat lovitura sa se extinda si la tine se pare ca sub forma unui cucui happy

| EmaEmax explică (pentru cosima11):

Da,asa este.din fericire acum aproape a disparut :* multumesc mult pentru raspuns