| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Am un dinte care se misca...
Acesta mi-a mai cazut odata!
Ce se intampla...nu m-am lovit.
Funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai probabil o carie care a distrus radacina dintelui.

| BlueEyes_2305 a răspuns:

Probabil nu a fost fixat bine adica lipit.Mergi din timp la stomatologul care ti l. a pus, altfel e posibil sa ramai stirba draga mea.Deci mergi mai repede cu putinta.Succes!:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat