| Sandu_Ionut_1991_lWqe a întrebat:

Am un lichid maroniu inchis cu un pic de rosu poate fi un semn de sarcina? Pentru ca ciclu l-am avut la inceputul lunii, am facut si un test acum cateva zile si mi-a iesit negativ si azi am acest lichid... va rog ajutati-ma...happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După ID-ul de user se poate concluziona că eşti BĂIAT!
Să-nţeleg că ai menstruaţie + ai mai făcut şi test de sarcină? rolling on the floor

Măăăi, "se strică lumea de cap" laughing

Toate cele bune!

| llg a răspuns (pentru bursuc001):

Poate e iubitul ei. Si a pus si ea o intrebare de pe contul lui. Sau ti se pare imposibil?

| llg a răspuns:

Inseamna ca iti vine, doar ca porneste mai greu luna asta - schimbari de climat, boala, stress, etc

| Sandu_Ionut_1991_lWqe explică:

Si nu sunt? am si putine greturi si ar fi ciudat sa imi vina acum regula

| llg a răspuns (pentru Sandu_Ionut_1991_lWqe):

Nu, nu esti. Ti-a venit intre timp?