| ralucafatuca a întrebat:

Am un semn de mica la spranceana am o taietura mi-a venit ghidonul de la bicicleta in frunte la 9-10 ani cam asa acum am 13 ani si nu mi-a trecut nici acum acest semn o sa imi ramana toata viata mama spune ca da asa mai are o prietena dea mamai mele tot de la 9 ani acum are 30 si ceva si inca il are o sa imi ramana toata viata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Da,e o cicatrice, am si eu tot la spranceana, am facut-o la 5 ani si acum am 22 de ani si tot acolo e, dar mie imi place, par mai periculoasa laughing, stai linistit, invata sa traiesti cu ea

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, o să rămână acolo deoarece este o cicatrice.