| Chainsaw a întrebat:

Mi-am facut taietura asta pe mana cu o foarfecuta http://i.imgur.com/tkTwY.jpg.Au trecut cateva luni de atunci si inca se mai vede la lumina.Cat o sa mai ramana semn

4 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Pai sa stii ca s-ar putea sa ramana asa o urma usoarahappy sau sa dispara tot in vrei cateva luni 2-3 happy. Nu stiu sigur.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Te ingrijoreaza ceva sau crezi ca esti in pericol?
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| Against a răspuns:

O sa ramana mereu o urma

| Parizzianu a răspuns:

Important nu e daca ramane sau nu semn pentru ca e posibil sa iti treaca, ci sa nu mai incerci sa iti faci astfel de semne si iti spune asta un om care a incercat de-a lungul vietii lui sa se sinucida de doua ori! SI pentru ce? Ca sa imi para rau abia dupa ce eram chiar la un pas de moarte hai sa fim seriosi orice problema are o rezolvare nu te descurci cere ajutorul cineva tot te va ajuta si eu am fost ajutat chiar cand credeam ca sunt singur pe lume asa ca capu sus si sa nu mai auzim de prostii de astea! Vindecare usoara si multa bafta!