| MrFunky2 a întrebat:

Am urechile infundate mai tot timpul, cateodata mi se desfunda cand casc dar nu raman asa tot timpul. Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! O vizită la doctotul ORL nu iti strica! Este posibil sa ai dop de cerumen si de aceea nu auzi. Daca te vei duce la acest doctor, vei scapa de doape si vei auzi mai bine ca niciodatahappy

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate sa fie si cum a spus 10BLUEGIRL10, dar poate sa fie si de la oboseala (odihna insuficienta).

| Crackman a răspuns:

Ramai asa din pacate si eu am aceeasi probleme, este vb de corpul in sine cum a crescut el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dopuri de ceara. Poti incerca spalaturi cu apa oxigenata.

| Sunshine123 a răspuns:

Mergi la medicul orelist numaidecat. Poate ai dopuri in urechi de ceara si trebuie indepartate. Iti sugerez sa mergi la un cabinet unde se ocupa si cu astfel de lucruri.