| Neymar2 a întrebat:

Am vergeturi pe genunchi, spate si fese. Am 13 ani sunt baiat, datorita lipsei de apa, ingrasarea rapida...

De pe genunchi au inceput sa mai dispara, cum sa fac sa dispara mai rapid!
Dau funda; x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Unele vergeturi dispar, unele sunt permanente.
Daca vergeturile tale inca mai au culoarea roz, rosiatice atunci mai ai sanse sa iti dispara. Uleiul de argan sau crema de galbenele, ambele sunt foarte bune, in cazul in care sunt roz.
In general, vergeturile care apar la adolescentii dispar. Insa nu intotdeauna!
Bye, bye!

| prideras a răspuns:

Http://luxuryone.cabanova.com/ ceasuri noi noute,la cutie,cumperi 3,unul gratis