| Amalia_Adela_1986 a întrebat:

As avea o intrebare, Tatalui meu i-a aparut un hematom la gat, si-a facut analize si toate sunt bune, numai acel hematom ii cu probleme, Am adus analizele la un chirurg gen, si mi-a spus ca ii in faza 4 de cancer si nu se poate opera, este posibil sa stie fara biopsi facuta si nici macar nu a vazut pacientul. Tatal meu nu prezinta nici un simptom, AST VA ROG RASPUNS

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Stii si tu raspunsul...
Du analizele la alt chirurg.