| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi scot cateva alunite, imi recomandati un dermatolog bun in constanta? Poate si un sfat! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| tinka1 a răspuns:

Nu te-as sfatuiwinking

| NGheorghe a răspuns (pentru tinka1):

Ai vrut sa spui:" te sfatuiesc sa nu le scoti"
Asa zic si eu măi Blonda... :"Sa nu le scoti" se poate face cancer" si daca tot nu se face as zice ca cine te iubeste te iubeste asa cum esti... bine ca esti sanatosa.

| Florentina9294 a răspuns (pentru NGheorghe):

Nu este vorba de "cine te place te palce asa cum esti" nu mi s-a reprosat niciodata asta. Pentru mine sunt incomode. Si am auzit ca daca merg la dermatolog iti spune ce risc este daca merg scoase.

| NGheorghe a răspuns (pentru Florentina9294):

Era un sfat. Vrei sa ma convingi? Si pe mine crezi ca ma doare ce faci tu?

Indiferent ce spune docrorul... ii clar ca el nu isi asuma niciun risc, ci riscul ti-l asumi tu singura(de ce sa nu recunoastem ca sunt doctori care mai si gresesc! si sunt cam multi)
Joaca-te... si o sa simti urmarile pe "pielea ta" big grin

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incearca begru sau rosu! Aceste 2 culori vin perfect pe blond!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Nu face aceasta prostie! De cele mai multe ori in cele mai multe cazuri apare cancerul