| Dragos636 a întrebat:

As vrea ceva pentru constipatii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulian1302 a răspuns:

Buna! Pentru constipatie exista multe remedii precum tablete/supozitoarele de Dulcolax sau un remediu natural este ceaiul de crusin( actioneaza dupa aproximativ 7-8 ore de cand l-ai consumat).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cafea dimineata e laxativul perfect dar nu pune multa, 2 linguri mici sa nu aibe varf ca iti faci zgomote pe la burta

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu esti la farmacie