| cr1s71 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este bun programul de antrenament (pentru sala ) care il am si daca necesita schimbari as vrea sa stiu care sunt acelea.

Luni : Piept + Biceps
Marti : Picioare + deltoid + antebrat
Miercuri : Pauza
Joi : Spate + triceps
Vineri : Umeri + trapez
Sambata si Duminica : pauza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Sambata si dumineca mergi la un psihiatru!

| expertulginecolog a răspuns:

Ca structura este bine doar ca in aceiasi zi trebaie sa antrenezi aceiasi grupa de muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru expertulginecolog):

Serios? esti complet pe langa, nu ai nicio tangenta cu sportul asta

| Cristian969 a răspuns:

Eu fac altfel
Luni:piept şi triceps
marti:spinare şi umeri
miercuri:picioare şi biceps
joi:piept şi triceps
vineri:spinare şi umeri
vineri:picioare şi triceps
simbata şi duminica:odihna
Uite aşa ii mai bine, fiindca.la o grupa de muschi ca saşi revina dupa antrenament are nevoie de 48 de ore, iar o grupa de muschi se antreneaza o data in 2 zile, adica exact peste 48 de ore repeti din nou.Aşa e cu mult mai bine, incearca. Apropo, nu eu am facut acest plan ci tatal meu cu care fac antrenament(el ii fost kick boxer)aşa ca incearca.İar pentru mine, ce-i mai putin, FUNDA :d:d