| Anonim13777 a întrebat:

Aseara am visat ca aveam un copil, dar nu era cel care il am acum si eram intr-o curte si sobolanii au aparut peste tot.Ce inseamna? Voi credeti in vise?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Si ce s-a mai intamplat? din cat ai descris as spune ca un "inger" (copilul) din jurul tau a aparut in vis si imi pare ca sta langa tine in momentul in care ceva primejdios apare cum sunt sobolanii.
Visele sunt o alta realitate, pentru tine ca spirit sunt la fel ca realitatea.

| VelaJohnny a răspuns:

Din punct de vedere rational, visele nu au nici o influenta decat psihica (daca te consumi gandindu-te la ele sau te tulbura, precum cosmarurile) si apoi, nu poti prevedea viitorul nici constient, dar inconstient cand dormi. Cred in imaginatie, mintea e capabila de orice in somn, pentru ca nu e rationala, asa ca poti zbura, vorbi cu fantome si asa mai departe laughing

| Ragnarøk a răspuns:

E imposibil pentru mintea umana sa prevada viitorul, fie treaz, fie in somn. Si sobolanii semnifica aparitia bacteriei ce provoaca ciuma. O zi buna.