| ShockyPunk a întrebat:

Aseara am visat ca eram intr-o magazie mai veche(in curtea bunicii mele) cu un om(pe care nu il cunosteam) si o prietena de-a mea era afara si ma astepta.
Eu stateam pe jos, in magazie, si vorbeam cu acel om.si la un moment dat el ma intreaba "Nu iti e frica sa stai aici?". Eu ma uit catre tavanul incaperii, si brusc cade o bucata mare din el.straight face M-am ridicat in picioare, si am fugit catre usa, dar acel om inca statea acolo, pe jos, fara sa ii pese ca se darama cladirea.
Eu m-am dus afara, si am anuntat-o pe prietena mea ce se intampla.Si m-am intors mai tarziu acolo, si cladirea era in flacari, iar acel om tot acolo era. Cam atat imi amintesc din vis, dar sunt sigura ca a mai aparut si o pisica (care era chiar pisica bunicii mele) care se tinea dupa mine oriunde ma duceam.(si e negru cu alb)
Faza e ca acum doua nopti am visat ca ma chinuiam sa imi scot cuie din gura si aveam gura plina de sange straight face Era ingrozitor
Credeti ca au vreo legatura cele doua vise? Ce semnificatie au toate astea? thinking

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Nu nu au nici o legatura una cu alta dar casa arzand inseamna ingrijoare mare;) uite citeste mai mult aici :* http://www.visele.ro/vise-cu-litera-c.php?s=30 funda? :o3

2 răspunsuri:
| iulya_9118 a răspuns:

Pai.nu stiu ce sa zic...eu am visat tot felul de prostiilaughingnu cred ca are nikio semnificatiewinking

| gazaru a răspuns:

Nu au nicio legatura