| MeGhosta a întrebat:

Astazi este a 3`a zi de cand simt ca am ceva in ochiul drept... dar nu e nimic! :| Sunt speriata :-s Credeti ca am ceva? http://www.TPU.ro/......chi-si-ma/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Si eu m-ai am senzatia dar a doua zi nu

| MeGhosta explică:

Si nu ma machiez!

| MeGhosta explică:

Am avut conjuctivita straight face si am auzit ca este doar 1 in viata thinking

| Mary496 a răspuns:

Ai conjunctivita. Te duci la doctor, iti pune picaturi si putin unguent, te trimite la farmacie si iti da reteta.Nu e nimic grav, toamna si vara sunt anotimpurile acestor boli.

| Carl a răspuns:

Hei nu te speria.Si eu am avut aceasta problema.Ma durea pleoapa de muream si imi lacrima si ma manca. Aveam conjunctivita alergica. Du-te la spital, cum a zis si Julia nu patesti nimic.Succes

| Carl a răspuns:

Eee pe naibalaughing. Conjunctivita sa face cand se intampla lucrurile care o provoacathinking Stii e posibil sa fi facut conjunctiivta alergica, si alergia constand in machiajele tale, cel mai bine du`te la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea:

este doar o infectie la ochi! Te-ai atins cu ceva care nu a fost de bun augur pentru acesta. Mi s-a intamplat mai demult de la nisip la ambii ochi, am facut compresii cu ceai de musetel si nu mai stiu in cat timp dar mi-a trecut. Si acum mi se mai intampla dar imi trece pe moment.
succes!

| miky_1289 a răspuns:

Poate te-a prins curentulthinking