| AlexisAlexx a întrebat:

Mi a intrat ulei de masline in ochi! m-am dat peste noapte cu ulei in cap si putin le frunte
Nu stiu cum mi-a ajuns in ochi si cand m-am trezit cu ochiul drept vedeam in ceata, m-am spalat cu apa rece si parca mi am revenit
Nu stiu ce sa ma fac, credeti ca este grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca n-a ajuns la creier, nu-i grav.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu, ochiul cândintra ceva în el lăcrimează foarte tare, probabil de ăsta vedeai în ceata, dar încearcă sa nu se repete pentru sănătatea ta. Succes!

| dan123dangamer a răspuns:

Cel mai bine du-te la medic si o sa-ti spuna el ce sa faci.