| Geogex a întrebat:

Astazi la fotbal in loc sa dau in minge am dat foarte tare in ciment. Pe moment am simtit o durere foarte mare, insa nu am fost chiar atat de ingrijorat.Insa cand am ajuns acasa si mi-am descaltat durerea devenise insuportabila.Simt ca si cum toate oasele de la laba piciorului stang ma dor, nu doar degetele.Ma doare si cand calc si de indoit piciorul nici nu se pune problema.
Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Dupa o lovitura ca asta se pot intampla multe. De ex luxatie de glezna, entorsa de glezna +/- ruptura de ligamente, fracturi. Nici nu se pune problema, trebuie sa te duci la ortopedie neaparat

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Sa mergi la urgenta sa ti se faca o radiografie.

| DorelXD a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la docto.

| diaηα a răspuns:

Du-te la doctor. straight face

| sweetloves a răspuns:

Du.te la doctor! serios. sad