| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Ati auzit de produsele Herbalife? Le-ati consumat? Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Niste prostii

| RxTx a răspuns:

Este o mare excrocherie vreau să îi ijur pe pe calea ceasta că mi-au pierdut o zi din viață
pentru că mi-au dat telefon să mă cheme să mă angajeze să fiu administrator de rețea wireless
si in realitate acolo la hotelul CARO din bucurești inchiriasera ei o sală de conferințe și au căldat-o au dat-o la întors vezi doamne că ar fi vorba de alt cuvânt care seamănă cu wireless
si până la urmă ei nu angajează pe nimeni ci doresc doar să găsescă colabroratori pentru a vinde produsele lor.
Așa că mie personal mi-au tras o mare țeapă atunci când mai aveam puțini bani in buzunar si nu cunoșteam Bucureștiul am dat bani pe taxi să mă duc la interviu și să mă întorc îar in realitate ei aveau nevoie de vânzători nu de un administrator IT

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am consumat încă din 1990. Că au efect.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sadrian46):

Mai consumati si in prezent?

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Nu.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sadrian46):

De ce? Daca tot spuneati ca au efect?

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Fiindcă din 1990 au trecut 32 de ani.

| Frank51 a răspuns:

E o afacere în genul multi level marketing, cei de sus iau grosul, cei de jos fac vânzările. Sunt produse bune ca și calitate dar scumpe.

| Brizbriz a răspuns:

O TEAPA mica, dar populara
pretul e o teapa, auzi, la inceput e mare si apoi scade, pai daca scade, de ce nu e de la inceput mic
inscrierea e o teapa, pentru ca trebuie sa faci "train" care costa

produsele sunt o teapa, in general contin vitamine, minerale si proteine, pe care le poti lua binemerci din alte parti la un pret mult mai mic
dar in principal contin cofeina, care taie foamea, si care pentru majoritatea oamenilor e foarte "buna" seara ca sa nu dormi

pe scurt

TEAPA

| Mihai0101 a răspuns:

Doar niste prostii sincer nu cred ca merita banii!
Ceaiuri normale de la fares sunt mult mai bune.

| Kajsjs a răspuns:

Supraevaluate,însă au avantajul că nu au coloranți și alte chestii artificiale, care totuși nu te afectează, însă asta nu justifică prețul mare