| alter4ego a întrebat:

Ati folosit vreodata pastile de slabit sau ceaiuri de slabit? care sunt cele mai eficiente? si ce efecte negative au? as dori sa slabesc in jur de 7 kg, m-am apucat de sport dar as vrea sa mai ajut cumva organismul, deocamdata beau ceai verde si iau pastile de guarana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Ce simplu e! iata ca sa mananci, si ce sa nu mananci
1 Nu te infometa
2 Mananca fructe si legume(cate vrei)
3 Mananca peste slab(caras, crap)
4 Lapte degresat(cat vrei)
5 Iaurt degresat(cat vrei)
6 Paine integrala, sau mamaligutahappy
7. Tarate(cereale integrale), orez fiert.
8.Zic iar de fructe si legume(dar negatite), daca totusi vrei sa le gatesti poti gati supe in care sa pui multe multe legume, dar fara prajeala.
Ce sa nu mananci deloc deloc!
1 Grasimi(carne de porc.unt, margarina, carne de vita etc)
2 Paine alba
3 Prajeluri
4 Dulciuri(de nici un fel! nici sucuri!
5 Nu manca sarat!
6 Nu manca aproape cand te pui la somn seara
Si inca ceva foarte important-Bea multa apa Mergi pe jos! Succes

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă prostiile și învață să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii și mult sport care te ajută să tonifici musculatura dar și să arzi caloriile!
Pa, pa.

| Snowball a răspuns:

Depinde de organism. Unele persoane care le iau slabesc si raman sanatoase, iar altele se imbolnavesc si apar complicatii.Tu decizi daca te risti sau nu. big grin

| Simoneloo a răspuns:

Suplimentele de slabit Hyperslim sunt 100% naturale, sunt fabricate la ProNatura in Bucuresti. Pentru ca sunt naturale si facute din plante nu au efecte adverse, iar daca nu slabesti cu ele cei de la Hyperslim iti dau banii inapoi! Daca te intereseaza sa cumperi le gasesti aici pe site: http://www.hyperslim.ro

| marianadumi a răspuns:

Eu am folosit niste suplimente facute din boabe de acai si sunt foarte multumit de ele. Intr-adevar nu am slabit atata cat scria pe site dar am slabit multumitor pentru mine. Mi-a dispart si starae de balonare si ma simt mult mai energica. Fructele de acai sunt foarte bune. Pentru cine vrea sa afle detalii despre produs poate intra aici http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1440

| simona2014 a răspuns:

Nu este bine sa bei ceaiuri sau sa iei pastile de slabit, cel mai bine fa exercitii alearga in timpul liber si incearca sa nu mai mananci daca stai in pitesti de la bonita de la mcdonalds incearca sa te aptii mananca sanatos de exemplu merele sunt foarte bune deci daca iei pastile sau ceaiuri de slabit o sa intri in spital treaba ta dar eu stiu ca si verisoara mea a facut la fel
sper ca te-am ajutat :*love struck pa

| cosminaluv a răspuns:

Depinde foarte mult de metabolismul fiecaruia.
eu am corelat si cu o dieta ok si am avut rezultate si cu ceaiuri de slabit si am incercat si pastile de slabit
Ceaiuri de slabit am luat de pe www.produsedeslabit.ro si am luat si pastile de slabit Tomato Plant de pe www.pastile-tomatoplant.ro

| Rawrrrr a răspuns (pentru cosminaluv):

Si pastilele Tomato Plant au dat vreun rezultat?