| Lora_6439 a întrebat:

Aveti idee intre ce ore imi pot face (maine sau luni) vaccinul contra AH1N1 la centrul medical din pasajul de la Universitate? Si unde mai exact e centrul. Ca eu nu stiu niciun centru medical in pasajul de la Universitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Între orele 09 - 17, o să vezi multă lume acolo.

4 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat ...Vaccin impotriva AH1N1 = infestare cu AH1N1 intr-o doza mai mica. stiai asta nu? ei inca nu au un leac impotriva bolii respective.nu te gandesti ca exista riscul de a te imbolnavi. si sincer parerea mea e ca asta e o simpla raceala.laughing banala gripa se schimba pe parcurs acu vreo 50 de ani. dura 3 zile acum 7zile. informeazate despre asta si apoi gandeste-te daca vrei sa faci vaccinul

| ciupy a răspuns:

Maibine nu te vaccina iti faci mai mult rau decat bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei sta la rand.ca cand nu era nimeni nu ai fost sa ti-l faci.de ce acum?

| Verdunkleten a răspuns:

Iuyiyu