| User123666 a întrebat:

Buna, a folosit careva acest unguent?
https://xmed.ro/......inal%C4%83

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca este recomandat de un medic sau vine in legatura cu candida descoperita in urma unor analize, atunci nu strica sa folosesti, am vazut ca are recenzii favorabile
nu aveam cum sa folosesc acest unguent mai ales ca sunt un el si acesta este si un preparat propriu al acelei farmacii din Dolj
Multa sanatate!

| User123666 explică (pentru Simpatic):

Nu este recomandat de doctor imi este jena sa merg

| Simpatic a răspuns (pentru User123666):

Am intuit asta
insa nu ar trebui sa iti fie teama de medic si nici rusine
pentru ca doar medicul iti poate da un tratament adecvat si nu doar un unguent oarecare care este cu "galbenele"
sfatul meu chiar daca esti mica de ani si ai oarece rusine ar fi sa mergi la un medic femeie (ca iti este jena) si sa te consulte!
calca-ti pe suflet si mergi parerea mea!

nu suntem in masura sa ne punem singuri diagnostice, de aceea nu este intelept sa ne tratam cu produse de pe net la intamplare!

| User123666 explică:

Folosit*