| Delliaa a întrebat:

Acum cateva zile am achizitionat de la Avon setul,, Advance techniques damage repair". M-ar interesa cum folosesc tratamentul acela pentru par,, advance techniques damage repair 3 D rescue". Cum se aplica? Mod de folosire.Va rog. Dau fundita! Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CoCoMona a răspuns:

Ar fi trebuit sa aiba si instructiuni de folosire - instructiunile sunt obligatorii! Apoi, ai putea sa-ti intrebi reprezentantul Avon - el sau echipa din care face parte ar trebui sa-ti dea aceste informatii.