| MiraZyauj a întrebat:

acum cateva zile mi-am cumparat un spray pentru stralucirea parului " Advance Techniques Styling ", de la AVON.
Dar nu stiu cum trebuie sa il folosesc. Adica, dupa baie? Sau cand vreau eu?; d
Scuzati categoria.

Funditaaa; d

Răspuns Câştigător
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Fiind un spray pentru stralucire ar trebui sa il poti folosi oricand doresti, totusi citeste ingredientele pentru ca daca e pe baza de uleiuri s-ar putea sa-ti ingrase parul daca il folosesti cand vrei tuhappy

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Pe parul ud sau uscat... Are instructiunile scrise pe el. Vezi ca pe eticheta din spate, in dreapta jos, e un cotisor care se poate desprinde si poti citi instructiunile in mai multe limbi...

| qpElla a răspuns:

Pai stiu ca se foloseste cand vrei... Parul poate sa fie ud sau uscar
Sper sa te ajute...