| InoKo a întrebat:

Buna all...azi am fost la control la oftalmolog. Dupa un an de zile de la prima intrevedere, diagnosticata cu miopie, doctorul a zis ca sunt progrese. Dar mi-a prescris un fel de picaturi pentru ochi > Mesatone. cine a urmat acest preparat? Imi puteti da niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Este o prostie pentru revenirea vederii, efect de "healing". Ce noroc ca miopia mea e permanenta si nu am de a face cu prostii in gen

| eminem19 a răspuns:

Stiu pe candva cine tot cv miopie are si toata viata trebuie sa isi bage picaturi,odata pe zi,nu mai stiu cum se numesc picaturile da flaconasul arata cam ciudat, adica are o adancime km mare in fundul flaconului si e mic, pretu daca nu ma insel...cv 70 lei, oricum doctoru nu tia prescris degeaba.bft

| eminem19 a răspuns:

App numele picaturi era cosopt