| Mircea_Cinca_1995 a întrebat:

Buna am 12 am si am 50Kg si tot incerc sa slabesc am incercat sa tin dieta si m-am dus la sala dar tot nu am slabit imi puteti da un sfat cum pot slabi macat 5kg cel mai bun raspuns primeste funda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Moiseicip a răspuns:

Du-te in continuare la sala intr-adevar las-o mai muale cu dulciurile, iar cu diata... incearca sa mananci regulat dar seara dupa 6-7 nu mai mancanimic doar sa zicem cate o fructa ceva.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Teodora11 a răspuns:

Păi du-te la sală. Nu mai munca dulce şi făinoase!

| maychy a răspuns:

Du-te la sala alearga in fiecare zi, mananca multe fructe si bea apa plata, doar apa plata. fara suc, fara aciduri