| HeloKity a întrebat:

A incercat cineva Alcachofa de Laon?A slabit de la el?Am nevoie sa slabesc si merg la sala(aerobic) tin dieta dar imi trebuie ceva care sa ma ajute sa slabesc mai repede.

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Din nickname-ul tău, ai 15-16 ani. Nici un tratament pe bază de pastile nu e recomandat, decât dacă vrei să ajungi într-un spital într-un timp scurt. Nici după 18 ani nu e bine să iei așa ceva. Continuă cu dieta, deși slăbești mai puțin, e mult mai bine.

| drhotzu a răspuns:

Nu iti trebuie nimic sa slabesti mai repede, slabeste sanatos si bine cu o mica dieta si sala! nu fii nebuna sa bagi tampenii!

| HeloKity explică (pentru drhotzu):

Intelege ca eu arata foarte groaznic si chiar vreau sa slabesc odata! chiar daca sunt tampeni vreau sa vad daca a slabit cineva cu alcachofa.am primit multe raspunsuri de genu asta.

| drhotzu a răspuns (pentru HeloKity):

Verifica mesajele big grin

| Rolleer a răspuns:

Sincer sa fiu am auzit ca Anghinarea de laon este mai bun. http://alcachofadelaon.info

| kaddy a răspuns:

In principiu alcachofa de laon nu are efecte secundare din cate sustin producatorii lui, fiind un produs de slabit natural. Vezi mai multe detalii aici: http://cumslabesti.net/4203-slabeste-alcachofa-da-laon-extras-de-anghinare/