| gianinastar1999 a întrebat:

Am 12 ani si am 45 de kg! As vrea sa slabesc la burta! Stiti niste exerciti pentru abdomen? Multumesc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 愛LeEu愛 a răspuns:

1. Ia o parutica si pune'o in sufragerie, dormitor.
2. Uita'te pe net la exercitii:
http://dieta.ele.ro/Fitness/Tae-Bo-pentru-un-abdomen-de-vis_--a3348.html
3. Pe moment nu simti diferenta!
4. Abia dupa 2 saptamani observi!
5. P. S. Trebuie sa faci in fiecare seara.
6. Sunt super garantate, eu am incercat, si a super mers!
7. Sper ca o sa imi dai funda!

1 răspuns:
| Robertty a răspuns:

Abdomene multe! nu cu numar cum fac altii am facut 200 300.trebuie sa faci pana nu mai poti de fiecare data fara sa numeri si ai sa vezi ca ai rezultate! de exemlpu faci cate 3 serii pana nu mai poti cu pauza intre ele de 30 de secunde nu mai mult!winking