| Moiceanu_Iulia_1999 a întrebat:

am o intrebare. Ce exerciti pot face ca sa slabesc doar la burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene

| viotedy a răspuns:

Ca exercitii de ex cand stai la calculator sugi burta de 10-20 ori cu pauza intre ele pentru tonifierea muschilor si alimentatia-fara prajeli, bere, sucuri din comert, mai putina paine.

| Weider a răspuns:

Abdomene, o gramada.

| deeyutzza94 a răspuns:

Poti face abdomene.