| LaviniaHS a întrebat:

am 12 ani si toate colegele mele au sani mari nu stiu ce sa fac ma simt cam jenata as vrea sa incerc tinctura de marar, dar am auzit ca se foloseste doar peste 16 - 18 ani este adevarat? si spuneti-mi si mie ce sa folosesc sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Surorile mele la 12 ani inca se jucau cu papusi, si tu vrei sani mari? Fetele care vor sani mari, de fapt vor baieti maribig grin NU/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un avantaj sa ai sanii mari. Doar daca vrei sa te doara si sa nu poti sa stai fara sutien nici cand dormi!
Ai 12 ani! Abia acum incep sa se dezvolte sanii calumea! Oricum, daca te ingrijoreaza ca nu te baga baietii in seama pentru ca nu ai sani, nu te panica...e mai bine! Vrei sa iti dea atentie pentru sani sau pentru ceea ce esti?
In fine, sanii o sa-ti creasca, asa ca lasa-i sa creasca ei singuri...nu incerca prostiile alea de tratamente! Mai bine sa ai sanii micuti decat sa te trezesti pe la 17 ani ca nu gasesti marimea potrivita la sutien pentru ca sunt prea marilaughing.

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Nimica esti mica ai timp sa te dezvolti

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Nici eu nu am sani. Las-o balta ca iti vor creste, nu te stresa. Cand sanii lor vor fi lasati ai tai vor fi frumosi ridicati si fermi.

| Clasic a răspuns:

Ai 12 ani, pe cine vrei sa impresionezi cu sanii?happy Ai alte treburi mai importante de facut decat sa te gandesti la sanii tai. mai bine ai citii o carte, Inteligenta bate forta, sau in cazul tau 'marimea'