| bulina99wtf a întrebat:

Heiii TPU. Am o mare problema.Am 14 ani si nu am sani deloc.Am incercat tot ce e posibil, chiar si tinctura de marar dar nimic nu merge. Spuneti-mi daca stiti ceva pastile sau nu stiu, orice care imi poate mari sanii mai putin operatii si alte prostii de genul.Si sa nu aud raspunsuri de genul "esti prea mica" si "ai rabdare" ca am prietene de 11 ani care au ditamai sanii si eu sunt in clasa a 8-a si port cupa AA.Toate colegele mele sunt dezvoltate si eu sunt plata. AJUTOR.dau funda happy

8 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Cu ce crezi ca te ajuta sanii in viata?!
Asta e un complex jalnic.

| Danysan a răspuns:

Nu esti prea mica si nici nu trebuie sa ai rabdare asa esti tu si cine te place, te place asa cum esti nu pentru sani tai.Can o sa iti incepi viata sexuala o sa aiba loc schimbari majore stai linistita -Fi fericita ca nu ai bidoane de 10 Kg.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Stiu senzatia.laughing Dar sa iti zic sincer, daca vei lua pastile, poate te va ajuta si iti vor creste sanii, dar te vei deragla complet hormonal. Adica? Adica, rezolvi ceva, dar apare o alta problema( exemplu urat: par facial sau etc), cam urat, nu crezi? Si crezi ca este tare frumos sa ai "ditamai sanii" la 11 ani. Macar daca tu ii ai mai mici, priveste partea buna, peste ani gravitatia nu o sa isi spuna cuvantul prea tare, daca ma intelegi(nu o sa se lase asa de tarelaughing ). Fiecare este diferit in felul lui, poate nu ai sani mari,( cupa C sau D ), dar poate te avantajeaza alte lucruri, caracterul, frumusetea, etc. Chiar nu te stresa, ai sa incepi de acum sa te dezvolti mai tare clasa 9-a, a 10-a, iti zic eu. Si lasa usturoiul si mararul in pace. laughing Glumesc! happy Asta a fost parerea mea, tu stii mai bine ce vrei sa faci. O seara buna! happy

| RoxanaGhost a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Eu nu ştiu cum să+mi micşorez sânii şi am 13 ani şi port cupa B I don't want to see

| trance04 a răspuns:

Sunt femei mature care nu au sani si tu la 14 ani te plangi? Deocamdata esti in crestere ai rabdare sau ai prieten si nu are de ce sa traga?

| trance04 a răspuns:

Nu ma bucur eu la funda ei, am ajutat-o cu un sfat ca este mica si fara cap, dar pot sa-i spun si altceva, daca vrea sa i se mareasca sanii repede sa ramana gravida si sa vezi laptarie

| Ellly23 a răspuns:

Acum te simti prost din cauza asta, dar gandeste-te peste cativa ani cand sanii tai vor arata frumos, iar sanii acelor fete de 11 ani vor arata oribil. Stai linistita, sanii tai se vor dezvolta, dar asta nu se intampla cand vrem noi. Sunt sigura ca ai multe alte calitati. Esti frumoasa, unica si speciala. Iar acest 'defect', in timp va deveni o calitate. Ai incredere.

| AdyAlex03 a răspuns:

Mai bine astepti big grin eu am o sora i-a crescut doar de la 15 a inceput si acum are ditamai "bidoane" laughing fara pastile si din alea big grin