| Kainon a întrebat:

am 13 ani, 1.75-1.76, 54 kg. Din ce categorie fac parte? Grasi/Normali/Slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
21 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Normali

| Millanteria a răspuns:

Slaaaabi. Documenteaza-te aici : http://www.plantelevietii.ro/greutate.html. Pupici!

| chibiusa a răspuns:

Slabi

| chibiusa a răspuns:

Daca esti baiat...e si mai aiurea.
esti slab, sub pragul normal si delooooc gras.
esti S L A B!

ai 1.76, pentru a dezvolta o musculatura cat de cat normala ar trebui sa mai pui pe tine macar 6-7 kg

| Vasi_2046 a răspuns:

Grasi! La 13 ani, 54 kg.nu suna bine! Continua sa mananci de la Mc

| mishu112 a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat dar la inaltimea ta esti normal/a cum ar fi fost sa ai 1.60 si sa ai 54 kg?

| reghi a răspuns:

Categoria: Dezvoltat normal.

| Piuliță a răspuns:

Obezi,imi pare rau pentru usad

| Haose a răspuns:

Slabi... mai pune putini muschi pe tine.

| kayron99 a răspuns:

Normali

| Kainon explică:

Fratilor da tineti cont si de inaltime. si app sunt baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasi big grin nu te supara esti inalt/a, 54 kl trebuie sa aiba un copil de 16, 17 ani normal de vreo 1, 70 grasi rau...slabeste

| MamaOmida69 a răspuns:

Bună! Păi eu am 15 ani şi am 1, 65 şi 50kg. Având în vedere că eşti înaltă cred că faci parte din categoria celor normali big grinbig grin

| Rocsaanna a răspuns:

Eu zic ca ciudati...straight face, ai 13 ani si 1, 75?straight face

| djandrei a răspuns:

Slabi
pentru ca trebuie sa ai 75. 76kg ca sa fii normal
adica cat ai la inaltime peste un metru atata trebuie sa ai kgtongue

| Rawr_2309 a răspuns:

Slabi.

| Tibi14 a răspuns:

Frate ...sa-mi bag pl esti exxxaaaaacttt ca mine:O:O

| s4m a răspuns:

Din categoria celor foarte slabi, trebuie sa ai ~65 daca nu practici nici un sport.

| crisgirl22 a răspuns:

Kat se poate de normal...winking

| AmmyxAmmy a răspuns:

Slab, cu siguranta
Daca ai vrea sa fi normal eu stiu ca trebuie sa sczi din inaltim 10 si iti da greutatea ideala
de ex. 1.75-10= 65 de kilograme