| iuliano98 a întrebat:

Buna am 14 ani si vreau sa va intreb daca patesc cv daca consum proteine . si care ai fi mai bune pentru mine as vrea pentru masa musculara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Cu siguranta o sa patesti CEVA! De ce nu te apuci la modul serios de un sport,care iti place tie si, cu rabdare, o sa faci si masa musculara.Ai grija si de sanatatea ta, nu doar de felul in care arati!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Felix65):

Ce sa pateasca de la proteine? Stii macar ce sunt proteinele sau comentezi doar sa te aflii in treaba? daca esti total pe langa subiect comenteaza la alta rubrica, in loc sa aberezi

| stefanradu a răspuns:

Salut Iuliano98,
Chiar azi am scris un articol despre asta. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/suplimente-proteine-da-nu/